KotiEstilo de vidaLlamativos: estos zapatos de tendencia te harán irresistible

Llamativos: estos zapatos de tendencia te harán irresistible

La estilista Selena Safarova contó qué zapatos de moda elegir este año.La experta destacó que es importante combinarlos correctamente con determinadas prendas.

’Si destacamos a los líderes del calzado de tendencia, son, por supuesto, las botas anchas de tacón de aguja con una punta muy larga.Es posible imaginarlo, pero es difícil de llevar a diario, y una vez descartada la silueta de esta imagen, podemos trasladarla fácilmente a la vida cotidiana, llevando pantalones anchos y botines con puntera afilada’, dijo la estilista.

Safarova también recomienda llevar botines de punta con tacón plano o pequeño debajo de una falda larga.Es importante que el borde de la bota sea más alto que el dobladillo.También vuelve la moda de los años noventa.Los zapatos de plataforma deben llevarse con bajos anchos y tops ajustados.

’Para looks estilosos con novios anchos o cargos, recomiendo zapatillas deportivas con cordones gruesos.Esta primavera recordamos que hay muchos accesorios interesantes para las deportivas.Por ejemplo, cordones de colores vivos, abalorios con letras y números, cadenas.Disfrázate y no temas a las miradas’. – dijo la experta al portal ’¡Y ahora presta atención!’.

Anteriormente, la modelo de edad compartió el secreto de cómo rejuvenecer con la ayuda de la ropa.

Kari Hyvärinen
Kari Hyvärinenhttps://nastola-seura.fi/tietoja-kirjoittajasta-kari-hyvarinen/
Kari Hyvärinen Nastola-seuran tarkoitus on tiivistetty sen säännöissä: Herättää ja ylläpitää kotiseudun asukkaiden kiinnostusta ja rakkautta Nastolan menneisyyttä ja monipuolista kehitystä kohtaan ottaen huomioon kotiseudun paikalliset erityispiirteet. Toivottavasti viestini on tuonut teille paitsi hyötyä myös oppimisen iloa. Olen yrittänyt kovasti, yrittänyt kaikkea kirjoittamaani ja haluan välittää sen teille rakkaudella. Hyvä lukija, kiitos huomiostasi!
RELATED ARTICLES

2 KOMMENTIT

  1. Safarova suosittelee valitsemaan tänä vuonna trendikkäät saappaat, jotka yhdistetään oikein tiettyjen vaatteiden kanssa. Minusta hänen vinkkinsä ovat erittäin hyödyllisiä ja inspiroivia, aion ehdottomasti kokeilla päivittää vaatekaappiani saadakseni tämän näyttävän ilmeen!

  2. Selena Safarova on todella perillä viimeisimmistä trendeistä! Hänen suosituksestaan kannattaa ehdottomasti valita korkeakorkoiset saapikkaat, joiden kärki on erittäin pitkä. Vaikka tämä voi tuntua haastavalta päivittäisessä käytössä, on helppoa soveltaa tyyliä arkeen valitsemalla leveät housut ja teräväkärkiset nilkkurit. Safarova suosittelee myös valitsemaan matalalla tai pienellä korolla varustetut nilkkurit pitkän hameen alle. Kenkämoodi palaa nyt 90-luvulle, ja platform-kenkiä kannattaa yhdistää leveisiin lahkeisiin ja istuviin yläosiin. Jos tavoitteenasi on tyylikäs look boyfriend-housujen tai cargohousujen kanssa, suosittelen valitsemaan iskostossut paksuilla nauhoilla. Tänä keväänä urbaaniin tyyliin on tarjolla runsaasti mielenkiintoisia lisävarusteita urheilukenkiin, kuten värikkäitä nauhoja, helmiä kirjaimilla ja numeroilla sekä ketjuja. Ole rohkea ja pukeudu näyttävästi – äläkä pelkää katseita!’ – totesi asiantuntija ’Ja nyt keskity!’ -sivustolle.

JÄTÄ VASTAUS

Kirjoita kommenttisi!
Kirjoita nimesi tähän

Am beliebtesten